Szybka oferta

Dla Biznesu

Fotowoltaika dla firmy oznacza przede wszystkim skuteczną ochronę przed rosnącymi rachunkami za prąd. Ceny za energię elektryczną nie podlegają takiej samej regulacji jak w przypadku gospodarstw domowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o niezależność energetyczną. Instalacje fotowoltaiczne są dla firm szansą na optymalizację kosztów, a przy okazji budują wizerunek odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu.

Każdy Biznes ma swoje szczególne cechy i potrzeby.

Masz firmę i dysponujesz niezagospodarowaną powierzchnią na dachu swojej siedziby i/lub gruncie wokół niej? Wykorzystaj ten niepodważalny potencjał. Jest to idealne miejsce pod budowę systemów fotowoltaicznych, które pozwolą na zwiększenie rentowności Twojej działalności. To Ty wiesz, czego dokładnie potrzebuje Twój biznes i dzięki Twojej wiedzy my stworzymy instalację, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenach województw Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Podlaskiego. Każda współpraca rozpoczyna się od spotkania z doradcą i przygotowania dedykowanego projektu. Oceniamy zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, co umożliwia optymalny dobór instalacji fotowoltaicznej a w dalszej kolejności realne oszczędności. Większość firm korzysta bowiem z prądu w ciągu dnia, a więc w czasie, gdy fotowoltaika generuje najwięcej energii. Natychmiastowe zużycie wyprodukowanego prądu pozwala osiągnąć jeszcze większe oszczędności. Wartość oszczędności przedsiębiorstwa jest uzależniona od wielkości instalacji. Nasi specjaliści „uszyją na miarę” idealnie dopasowaną instalację – precyzja w wykonaniu projektu instalacji zapewnia bardzo szybki zwrot inwestycji!