Szybka oferta

Program Poleć Znajomego

Program działa na zasadzie poleceń: przyjaciół, rodziny czy znajomych, którzy chcą nawiązać z nami współprace w zakresie instalacji fotowoltaicznej. Możesz otrzymać nawet 500 zł lub inne nagrody za każde skuteczne polecenie nowego klienta, z którym nawiążemy współpracę.

Znasz kogoś kto chce zacząć korzystać z Zielonej Energii?

Poleć nas rodzinie lub znajomym i ciesz się premią w postaci 500 zł za każdego klienta, który zdecyduje się na zakup instalacji fotowoltaicznej z Twojego polecenia. W ten sposób nagrodzimy Cię, jeśli zachęcisz innych do współpracy z nami – pokazując im efekty naszej pracy. Nagrodę możesz przeznaczyć na wiele wybranych dla Ciebie benefitów.

Jesteś zadowolonym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej?

Wyraź swoją opinię na temat Amon Ra. Pochwal się swoją instalacją fotowoltaiczną w mediach społecznościowych takich jak Facebook albo LinkedIn i wystaw nam referencje. Twoi znajomi będą wdzięczny za polecenie im sprawdzonej firmy!

KONKURS !!!

 

Dla wszystkich osób, które skorzystały z naszego programu „Poleć Znajomego” rozlosujemy na koniec roku dodatkowe nagrody dla 3 osób, które wylosujemy. Dodatkowo osoba, która zajmie 1 miejsce w naszym rankingu poleceń w okresie całego roku kalendarzowego otrzyma od Nas specjalny Prezent !!!

Zarejestruj się do programu