Szybka oferta

Dla Domu

Produkuj swój własny prąd na całkowite zapotrzebowanie domu! Od pierwszego dnia uruchomienia instalacji! Inwestycja w fotowoltaikę dla domu to najlepsza możliwa decyzja, którą warto zapłacić podjąć w zamian za niezależność od lokalnej sieci dystrybucji. To czyste i odnawialne źródło energii, które daje wiele korzyści.
Pomożemy określić realne zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu domowa instalacja fotowoltaiczna posiada optymalną dla danego gospodarstwa moc, tym samym wydajnie pracując.

Na dzień dzisiejszy mogą Państwo skorzystać z Ulgi Termomodernizacyjnej

Ulga Termomodernizacyjna

dom_art

Zgodne z treścią ustawy możliwe jest odliczenie podatku dochodowego od kwoty, która nie przekracza 53 tysięcy złotych. Jak obliczyć wysokość ulgi termomodernizacyjnej na fotowoltaikę? Należy obliczyć podatek z kwoty, która została przeznaczona na wszelkie prace termomodernizacyjne – jeżeli poniesione wydatki okazałyby się większe niż ustawowe 53 tysiące, podatek należy odliczać wyłącznie z tych z 53 tysięcy złotych.

Aby skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej oraz rządowego dofinansowania, skontaktuj się z naszymi doradcami– umówimy Cię na bezpłatne spotkanie na którym nasz doradca rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące własnej instalacji fotowoltaicznej.